Судномоделісти міськСЮТ - призери обласних змагань

2017-09-11

9 вересня 2017 року проводились обласні відкриті змагання з судномодельного спорту на Кубок Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Золота хвиля», в яких взяли участь вихованці судномодельного гуртка міськСЮТ, керівник Кіщук Валерій Олександрович.

За перемогу спортсмени-моделісти, згідно з регламентом, боролися у різних класах: FSR mini, F-МБ 600, F-3E тощо. Найцікавішим для глядачів, мабуть, став морський бій, в якому моделі мали вразити цілі – повітряні кульки. Моделі суден керувались учасниками змагань дистанційно.

Вітаємо команду СЮТ, яка посіла ІІ командне місце в змаганнях, а також юних судномоделістів: Єременка Максима, який став преможцем в особистій першості в класі моделей FSR mini та Малого Ігоря - ІІ місце в особистій першості в класі моделей F-МБ 600. Також Єременко Максим посів 4 місце в особистій першості в класі моделей F-МБ 600 та 5 місце – в класі моделей F-3E. Наймолодший член команди СЮТ Єременко Захар посів 7 місце в особистій першості в класі моделей F-3E.

/Files/images/Изображение 025.jpg/Files/images/Изображение 043.jpg/Files/images/Изображение 038.jpg/Files/images/Изображение 040.jpg