День козацтва та День захисника України в СЮТ

2017-10-16

14 жовтня на свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначала День українського козацтва, а від 2014 року в цей день ми відзначаємо День захисника України.

Козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави, тому його історичне значення важко переоцінити. Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі.Тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

У рамках проекту «Моя країна – Україна і я її громадянин» до Дня захисника України та Дня козацтва 13 жовтня 2017 року на станції юних техніків був проведений патріотично-виховний захід для вихованців гуртків. Діти ознайомились з цікавими фактами з історії козацтва, подивившись відеосюжет «Дітям про козаків», після чого взяли участь у вікторині. Вихованці СЮТ грали в рухливі та веселі ігри на вправність та швидкість «Стрибки на конях», «Хто швидше?», «Цибулька до куліша», «Хто перший?», а наприкінці заходу склали пазл «Веселий козачок».

/Files/images/den_zahisnika/koz1.jpg/Files/images/den_zahisnika/koz2.jpg/Files/images/den_zahisnika/koz4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 73

Коментарi