Школа педагогічної майстерності в жовтні 2017 р.

2017-10-24

/Files/images/shpm/gpm2.jpg 23 жовтня 2017 року в СЮТ м. Миколаєва було проведено заняття «Школи педмайстерності» для педагогічних працівників закладу з теми: «Профорієнтація вихованців як важлива складова діяльності позашкільного навчального закладу».

Заступник директора міськСЮТ Бабашкіна С.В. ознайомила присутніх з переліком документів, необхідних керівникам гуртків для якісного проведення навчально-виховного процесу в позашкільному закладі. Директор станції юних техніків Гурська І.М. в своєму виступі наголосила на необхідності якісної самоосвіти педпрацівників та участі в конкурсах з педагогічної майстерності. Завідуюча методичним відділом станції юних техніків Калініна Л.Г. розповіла педагогічним працівникам про цілі та завдання профорієнтації, основні форми профорієнтаційної діяльності на заняттях гуртків та отриманими результатами за минулі роки – переліком вихованців, які отримали середню спеціальну та вищу освіту або навчаються за напрямами, за якими відвідували гуртки СЮТ. Також Любов Геннадіївна ознайомила присутніх зі світовими тенденціями розвитку професійних сфер в найближчому майбутньому та сучасними системами професійної підготовки. На завершення заходу психолог закладу Колесова М.В. провела з педагогами СЮТ практичний профорієнтаційний тренінг.

/Files/images/shpm/gpm5.jpg/Files/images/shpm/gpm6.jpg/Files/images/shpm/gpm.jpg/Files/images/shpm/gpm1.jpg/Files/images/shpm/gpm3.jpg/Files/images/shpm/gpm4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 91

Коментарi