Семінар-практикум керівників гуртків початково-технічного, художньо-технічного профілю, методистів закладів позашкільної освіти міста Миколаєва

2019-03-28

«Ми змінили своє оточення так радикально,

що тепер повинні змінювати себе,

щоб жити в цьому новому оточенні».

Це висловлювання американського вченого, математика та філософа Норберта Вінера стали епіграфом семінару-практикуму, що пройшов 27 березня 2019 року на базі міської станції юних техніків за темою “Професійна мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?”

Гостей семінару привітала директор міської станції юних техніків Гурська І.М. та зробила наголос на тому, що кардинальні зміни в сучасній освіті значно підвищили вимоги до професійно-особистісного розвитку кожного з педагогів.

Завідувач відділу методичного міськСЮТ Калініна Л.Г. у рамках інформаційно-методичного модуля запропонувала учасникам семінару провести дослідження такого педагогічного явища, як «професійна мобільність». З'ясувати, яка залежність існує між новим поколінням вихованців та необхідністю змінюватися для педагогів.

У ході інтерактивного обміну думками керівники гуртків склали “портрет сучасного мобільного педагога” який має знання, навички та риси характеру, що відповідають вимогам часу. Дійшли висновку, що нові технології, безперервні інноваційні процеси, перехід до компетентнісного підходу в освіті, необхідність формування мобільного громадянина - все це вимагає від педагогів готовності навчатися та змінюватися.

Що ж іноді заважає педагогам змінюватися? Стереотипи? Внутрішні страхи? Що допоможе від цього позбавитись? Відповіді на ці питання та інші психологічні поради учасники семінару отримали від практичного психолога закладу Колесової М.В.

Інформатизація освіти вимагає від педагогів постійно розвиватися в сфері інформаційних технологій, формувати нові професійні якості та навички - навички використання ІКТ в освітньому процесі. Тому практичний модуль семінару, який провели методист міськСЮТ Гапиченко Г.Є. та завдувач відділу організаційно-масового Сайковська Л.О., був присвячений розвитку інформаційної мобільності як складової фахової компетентності педагогів. У ході проведення майстер-класу “SMM у роботі позашкільного закладу освіти” керівники гуртків ознайомилися з прийомами використання соціальних платформ та мультимедійних додатків для іміджування роботи позашкільного закладу освіти.

/Files/images/foto_semnar_2703/01.jpg/Files/images/foto_semnar_2703/02.jpg/Files/images/foto_semnar_2703/03.jpg/Files/images/foto_semnar_2703/04.jpg



Кiлькiсть переглядiв: 303

Коментарi